Zespoły w FZ

Etylen

  • miasto
    Krasnystaw
  • województwo
    lubelskie

Opis

Opis

Zespół muzyczny Etylen to grupa osób z ogromną pasją do muzyki.
Muzyka wypełnia nasze życie od zawsze jednak nasze drogi połączyły się stosunkowo niedawno. Pełen profesjonalizm, ogromne umiejętności i serce wkładane w każdy wykonywany przez nas utwór sprawia, że pozostają w pamięci na długo a grane przez nas utwory brzmią w głowie bez końca.
Taki energetyzujący skład nie pozwoli Wam się nudzić!

Skład

Skład

·         Dominika Nowak - piękniejsza część zespołu, która powala na kolana nie tylko urodą ale również głosem! Wyjątkowa barwa głosu w połączeniu z dużymi umiejętnościami do manipulowania dźwiękiem pozwala na przekazanie niesamowitych emocji każdemu słuchaczowi!

·         Jurek Policha - jego głównym narzędziem jest mocny, brzmiący wokal, poza tym świetny gitarzysta elektryczny i akustyczny ale to nie wszystko na imprezach okolicznościowych także konferansjer i wodzirej-potrafi zmotywować do tańca każdego!

·         Mirek Pyzik - kolejny w zespole wokalista o nietuzinkowym głosie, który swoją energią i radością z muzyki zarazi wszystkich, oczywiście to nie koniec - jego kolejną mocną stroną są klawisze!

·         Tomek Dunaj - niesamowity basista, dokładny i zawsze skupiony na swojej pracy, najwrażliwsze ucho w zespole, które nie pozwoli na popełnienie choćby najmniejszego błędu!

·         Tomek Policha - wybitny perkusista, który czuje muzykę jak nikt inny! Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, nie potrzebuje nut aby nadać tempo, rytm i stworzyć niepowtarzalny nastrój i klimat każdej imprezie.

Kontakt

Nazwa zespołu
Etylen
Kontakt
Mirosław Pyzik
telefon
606355161
email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
ul. Krakowskie Przedmieście 82a
  • https://www.youtube.com/playlist?list=PLKtQtCepUXwg0tUtkIo77JDpg6a_nO-s9

Partnerzy

Współpracujemy