Zespoły w FZ

ONE

  • miasto
    Warszawa
  • województwo
    mazowieckie

Opis

Opis

 

 

W natłoku talent show w naszym kraju, gdzie pojawiają się gwiazdki-celebryci świecący przez sezon tylko po to, żeby „zaistnieć” w show biznesie, reklamować pasztety, pojawiła się na rynku muzycznym niezwykła perełka – 17-letni chłopak, który z prawdziwą pasją do muzyki rockowej osadzonej w kultowych latach 70-tych tworzy muzykę niebanalną, nadzwyczaj dojrzałą, niekomercyjną, jednak przepełnioną świeżością i wielką miłością do ambitnej muzyki.  Adam Malicki – można powiedzieć – młodociany geniusz, który od 6-go roku życia nie rozstaje się z gitarą, uczył się u najlepszych – Ryszarda Sygita Sygitowicza, Piotra Lemańskiego, Michała Mad Mike Jabłońskiego i samego Paula Gilberta! Opanował technicznie grę na gitarze elektrycznej do perfekcji, zgarniając mimo tak młodego wieku wiele prestiżowych nagród, m.in. w Międzynarodowym Konkursie Gitary Elektrycznej w Londynie, czy zdobywając 1.miejsce i Nagrodę Publiczności w Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DAHL.

Talent Adama przerodził się w utworzoną przez niego grupę ONE i nagranie autorskiej płyty Njoyin’, której demo zachwyciło Ryszarda Sygitowicza i zachęciło go do współpracy w charakterze producenta debiutanckiego albumu. Szczególnie zdumiewa fakt, iż kompozytorem wszystkich utworów na płycie, autorem tekstów i aranżacji jest ten skromny 17-latek (a w momencie tworzenia i nagrywania materiału – 16-latek!)!!!

 

Rock tworzony przez Adama „wbił w fotel” redaktora Piotra Barona (Radiowa Trójka „3 wymiary gitary”), a swoją świeżością zachwycił Marka Niedźwieckiego. Niedługo trzeba było czekać, aby utwór Innocent Romantics pojawił się na playliście Programu Trzeciego Polskiego Radia i kandydował do Listy Przebojów Programu 3.

 

Po Pr. 3 płytę dostrzegło RDC Radio Dla Ciebie ( w 1019 notowaniu extralisty utwór Njoyin’ uplasował się na 1. pozycji!!!!) oraz Radiowa Jedynka jak i wiele lokalnych stacji radiowych i internetowych.

 

Michał Figurski określił płytę Njoyin’ mianem świetnego oldskulowego rocka!

 

Hard Rock Cafe Warsaw zainteresował się amerykańskim rockiem w wydaniu polskiego zespołu i zaprosił zespół Adama - ONE – do współpracy. 21.02.2013 r o godz. 20:30 ONE zagrał w tym kultowym klubie koncert, który poprowadził sam redaktor Piotr Baron. Koncert był ogromnym sukcesem, uczestniczyło w nim ponad 300 osób, w tym wiele osobistości ze świata muzycznego.

 

Grupie ONE wciąż przybywa fanów, którzy znudzeni bylejakością muzyki, jaka ich otacza, sięgają po dobry amerykański rock w polskim wykonaniu, zaś liczne sygnały od amerykańskich słuchaczy (jak również takiej znakomitości jak Seth Riggs – najsłynniejszy nauczyciel śpiewu największych światowych gwiazd) świadczą o fakcie, że płyta Njoyin’ zespołu ONE nie odbiega od produkcji czołowych amerykańskich kapel rockowych! To wróży ogromny sukces Adamowi i jego grupie ONE!  

 

Skład

Skład

Adam Malicki - gitara, vocal

Marcin Furmański - vocal

Małgorzata Zapaśnik - vocal

Michał Mad Mike Jabłoński - gitara

Kacper Zasada - bas

Wojtek Bylica - perkusja

Aga Wachowska - klawisze

Kamila Biel - chórki

Paulina Szurnicka - chórki

 

Dyskografia

Dyskografia

2012 rok  1ONE Njoyin'

Kontakt

Nazwa zespołu
ONE
Kontakt
www.facebook.com/1onerock
email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.