Zespoły w FZ

Mexyk

  • miasto
    Łódź
  • województwo
    łódzkie
  • TAK, gram w finale, nie biorę kasy

Opis

Opis

Mexyk w środku Polski.

 

Laureat głównej nagrody Jury na XXI Mayday Rock Festival Głogów 2017. Znany z akcji T.Cover i własnej wersji numeru "To Wychowanie". Pisały już o nim m.in. Antyradio, Eska Rock, Teraz Rock, czy KVLT. Mexykańskie "Wychowanie" przez wiele tygodni utrzymało się na liście Turbo Top w Antyradiu. A to wszystko w ciągu 2017r, w którym Mexyk się narodził!

Nasz styl muzyczny jest wypadkową inspiracji m.in. RATM i RHCP, a całości dopełnia charyzmatyczny i charakterystyczny wokal, który w swoim przekazie bezpardonowo i celnie rozprawia się z otaczającą nas codzienną rzeczywistością. O nas mówią m.in.

“ Słyszeliście już o zespole Mexyk? Nie? To wyobraźcie sobie, jak Rage Against The Machine coveruje T.Love i posłuchajcie.“ - Kvlt.pl

“Siła języka polskiego jest ogromna. Jeśli do tego te słowa mają sens i przekaz to jest to ogromna wartość dodana w odbiorze. I tu brawo dla Krzyśka i Mexyku. Także za odwagę”
- Paweł DRAK Grzegorczyk (Hunter)

Posłuchaj nas na:
http://spoti.fi/2iprySd, http://apple.co/2gZuOQS, http://bit.ly/2gYAdaT
Obejrzyj na Youtube:
http://bit.ly/2l0GJzN

Skład

Skład

Patur - voc/texty
Maku - gitara
Tedzik - bas
emde - perkusja

Dyskografia

Dyskografia

2017 - "Mexyk"

Kontakt

Nazwa zespołu
Mexyk
Kontakt
Maciek
telefon
501260066
email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • https://www.youtube.com/channel/UCrKsin97hT5F491hdHlO-Dg

Partnerzy

Współpracujemy