Zespoły w FZ

aGain

  • miasto
    Krotoszyn
  • województwo
    wielkopolskie
  • TAK, gram w finale, nie biorę kasy

Opis

Opis

Zespół aGain powstał w Krotoszynie w czerwcu 2015 roku. Grają mocnego ale melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami opartego o profesjonalną i żywiołową sekcje rytmiczną.
Charakterystyczne dla zespołu jest połączenie mocnego i melodyjnego głosu wokalistki z charyzmatycznym i dojrzałym wokalem basisty. 

Kapela zadebiutowała na scenie u boku zespołu aktora Pawła Małaszyńskiego "Cochise". aGain koncertował w wielu miastach Polski zyskując pochlebne opinie publiczności. 
Ostatni czas to niewątpliwa przyjemność uczestniczenia w trasie trójmiejskiego składu "Milczenie Owiec", koncerty w Jarocinie, zaproszenie na największy w Polsce zlot aut amerykańskich American Cars Mania oraz występ na jednej scenie z zespołem VIDEO czy Luxtorpeda.

Członkowie zespołu otwarcie przyznają, że nie uciekają od grania coverów inspirujących zarówno sam zespół jak i publiczność, która pojawia się na ich koncertach. Są to utwory zarówno Polskich zespołów takich jak Acid Drinkers, Milczenie Owiec, Ania Rusowicz jak również standardy takie jak Led Zeppelin, Guano Apes czy Faith no more.


Komponowanie i granie muzyki to dla nich hobby, rozrywka i zabawa, która ma tworzyć atmosferę i uszczęśliwiać nie tylko muzyków ale i wszystkich tych którzy chcą choć na chwile wpaść w wir rock'n rolla. 
Wszyscy pracują zawodowo a każdą wolną chwile starają się poświęcać na to co im " w duszy gra" :) Żywa sekcja rytmiczna w połączeniu z "ciężką gitarą" oraz charakterystycznym melodyjnym wokalem tworzą obecny klimat kapeli. 

Skład

Skład

Agata  - vocal;
Marek "Longer"  - bass; vocal
Marcin "Kaczor" - drums;
Robert "Bobbie /Rogger"  - guitar;

Kontakt

Nazwa zespołu
aGain
Kontakt
Robert
telefon
+48600224878
email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • https://www.youtube.com/channel/UC3pAfZHZnNvgF6pB5WEnY-w

Partnerzy

Współpracujemy