Reklama

Reklama

Promuj swoją firmę na portalu FabrykaZespolow.pl i...

...bądź bliżej muzyków     

  

Promuj swoją firmęPromowanie firmy, to działanie mające na celu przekazywanie informacji o firmie, jej produktach, usługach, nowościach jak największej liczbie odbiorców. Ważne jest, aby nie byli to przypadkowi odbiorcy, ale potencjalni klienci...

FabrykaZespolow.pl to portal skupiający ponad 9.000 zespołów muzycznych, czyli ponad 45.000 muzyków. Każdy muzyk musi na swej muzycznej drodze korzystać z różnych produktów i usług, aby osiągnąć zamierzony cel. Studia nagrań, studia filmowe, lutnicy, styliści i wizażyści, sale prób, czy producenci sprzętu muzycznego, to tylko niektóre z poszukiwanych przez muzyków firm.

Statystyki portalu wciąż rosną. Średnia miesięczna oglądalność portalu FabrykaZespolow.pl wynosi prawie 2 miliony wyświetleń wygenerowanych przez ponad 100 tysięcy unikalnych użytkowników. Użytkownikami są nie tylko zarejestrowani muzycy, ale też organizatorzy koncertów, przeglądów i festiwali, dziennikarze i osoby pracujące w mediach, menedżerowie, wytwórnie fonograficzne, właściciele klubów muzycznych, domów kultury, agencji artystycznych i koncertowych, jak również fani i znajomi skupionych tu zespołów oraz inni zainteresowani polską muzyką. Przekrój wiekowy użytkowników to 15-40 lat.


...bądź bliżej muzyków

- "Oglądalność mojej strony wzrosła o 400%!"

- "Uważamy, że FZ to znakomite miejsce reklamy dla nowo powstałych studiów nagrań!"

- "Dla niezależnych firm czy artystów, to ogromna szansa na tzw 'zaistnienie' na rodzimym rynku muzycznym"

- "Za pomocą tego portalu możesz bardzo precyzyjnie oznajmić ŻE JESTEŚ ... - TO NAPRAWDĘ DUŻO!"

-
"FZ jest jak na razie jedynym miejscem, w którym możemy budować nasz wizerunek wśród młodych zespołów."

- "Fabryka Zespołów to pierwszy profesjonalny interfejs między wykonawcami i branżą muzyczną. Interfejs, którego brakowało na polskim rynku muzycznym"

- "Mówiąc wprost – zaskoczenie! Mamy – jako firma – nadzieję, iż będziemy mieli zaszczyt jak najdłużej uczestniczyć w działaniach FZ"

- "Z naszych doświadczeń wnioskujemy, że z Fabryką Zespołów warto współpracować"

- "
Fabryka Zespołów dzięki swojej aktywności na rynku i obecności na różnych imprezach w całym kraju daje nam, jako firmie, możliwość przedstawienia naszej oferty wielu osobom, do których nie moglibyśmy dotrzeć sami..."


Aby uzyskać więcej informacji o ofercie, dowiedzieć się o wszystkich możliwości reklamowych oraz poznać aktualny cennik, skontaktuj się z Biurem Reklamy FZ.Duża oglądalność portalu oraz szerokie możliwośći reklamowe 
pozwalają nam dotrzeć do tysięcy Twoich potencjalnych klientów

  

Zapraszamy do współpracy
Biuro Reklamy FZ
reklama[@]fabrykazespolow.pl
 
 
Kategorie Informacje

Partnerzy

Współpracujemy