Django Django i ich „Marble Skies”.
Bo nie zmienia się zwycięskiej formuły!
Powroty SĄ możliwe – najnowszy album MGMT zbiera rewelacyjne...
Premiera „Little Dark Age” stała się faktem…
Body Count na dwóch koncertach w Polsce!
A jeszcze niedawno wydawało się, że Ice-T już tylko będzie grał w serialach…
Limboski ostrzega…
„Nie idź tam” to pierwszy singiel zapowiadający płytę „Poliamoria”.
Okkervil River powracają z „In The Rainbow Rain”
Kolejny album, którego „patronem“ jest Donald Trump.
A Simple Minds swoje…
Kolejny album Szkotów to „Walk Between Worlds“.

FZ poleca

Maciej Madejski :: czwartek, 14, lipiec 2016

Się dzieje na Morawach: dwa festiwale naraz!

Festiwalowy sezon w pełni! Po Europie przetaczają się odziani w trampki i kalosze (sorry, taki mamy klimat), plecaki i opaski spragnieni dobrej muzy fani. Fabryka Zespołów nie mogła nie podłączyć się pod to szaleństwo. Ledwo co wróciliśmy z INmusic w Chorwacji, Exitu w bratniej Serbii, to już nas pociągnęło na czeskie Morawy. No cóż, mieszamy im w line-upach. Na Exit dostarczyliśmy Goorala, a pierwszy dzień odbywającego się właśnie Masters Of Rock otworzyli RusT. I to jak otworzyli! Po prostu wymietli, w najlepszym rust’n’rollowym stylu, a Czesi – mimo wczesnej pory – szukali swoich szczęk na ziemi!

 Szczegółowe relacje – na to jeszcze przyjdzie czas, jak ochłoniemy. Filmiki i foty już znajdziecie na naszym facebookowym fanpage’u, a tymczasem Masters Of Rock i Colours Of Ostrava już trwają w najlepsze. Podlinkowaliśmy oba festiwale, żebyście mogli łatwo sprawdzić, kogo jeszcze warto tam zobaczyć. Bo nawet jeśli czytając te słowa, siedzicie jeszcze w Polsce, to zdążycie…

I tak FZ World Tour materializuje się to tu, to tam. A to bynajmniej nie koniec, bowiem przed nami jeszcze Ostrava v Plamenech (i znowu te Morawy, ale jak ich nie kochać?), gdzie już 6 sierpnia zaprezentują się Oberschlesien w nowym składzie. Oczywiście i tam będziemy i gorącymi relacjami podzielić się nie omieszkamy!

 
I gdy już wydawałoby się, że to już koniec lata i koniec festiwalowego szaleństwa, 10 października zameldujemy się w Berlinie, gdzie podczas showcasu BASH ponownie zobaczymy RusT. Ale taka już dola podwójnych zwycięzców FZ World Tour 2016.

Kolejna edycja już w naszych głowach. Na razie możemy napisać tylko jedno: oj, będzie się działo!

 

Partnerzy

Współpracujemy