Kolejni artyści na Enea Spring Break 2018!
Skład festiwalu powiększył się o…
„Dziś w Internecie” – zapowiedź pierwszego solowego albumu A...
Wokalista Dr. Misio oraz świetny aktor znów ma coś do powiedzenia… „Szatan na Kabatach” już niebawem...
Pamiętacie jeszcze Snow Patrol?
Będzie okazja sobie przypomnieć już w maju. Nowy krążek!
Hugo Race i Chris Eckman ponownie łączą siły
Czyli mamy nową Etno-płytę Dirtmusic! Nazywa się "Bu Bir Ruya".
Beach House i ich szczęśliwa „Siódemka”
Tak jest, nowe wydawnictwo nazywa się po prostu „7”.
 Nowa płyta w serii Polish Jazz!
„Human Things" - charyzmatyczny duet Agi Zaryan z Grzegorzem Dowiałło zapowiada album Piotra Wy...

FZ poleca

Sławek Rapior :: czwartek, 11, luty 2016

Śliczna Brodka nęci teaserem nowej płyty

Nowa płyta Brodki trafi do sklepów 13 maja. "Clashes" - następczyni Grandy z 2010 - zapowiadana jest, jako radykalny zwrot w karierze artystki. Że taraz bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na eksperymenty, wraca z bezkompromisowym materiałem, z którym utożsamia się od początku do końca.Monika Brodka - śliczna dziewczynka z iskrą w oczach, krzywymi zębami i góralskim temperamentem, jaką pamiętamy z Idola - przeszła długą drogę do miejsca, w którym zmnajduje się dzisiaj. Po nagraniu dwóch, bardzo dobrze przyjętych płyt – debiutanckiego „Albumu", który ukazał się zaraz po jej wygranej w „Idolu" i, dwa lata później, „Moich piosenek", Monika zaszyła się gdzieś, dokonując przewartościowania swoich dotychczasowych dokonań. Efektem jest znakomity krążek "Granda" z 2010 roku, którym Brodka definuje swój styl, jako eklektyczną, podszytą brudną, rockową energią symfonię dźwięków oraz słów. Pięć lat później Monika ma dwa nas kolejną niespodziankę. Chodzą słuchy, że nowy krążek "Clashes", który trafi do obiegu 13 maja, będzie ukłonem w kierunku brudnego rocka - surowego, mrocznego, miejscami transowego. Próbką poczęstowała branżę muzyczną na holenderskim showcase'ie Eurosonic Noorderlag.

O tytule wydawnictwa i dacie premiery dowiadujemy sie z teasera, który właśnie trafił do sieci. Przyznacie, że wywołuje ciarki.


Zatem czekamy do wiosny - na płytę, lecz nie tylko. Kawałków w odsłonie koncertowej posłuchamy/doświadczymy zapewne jeszcze w drugiej połowie kwietnia, podczas Enea Spring Break Showcase & Conference w Poznaniu.

Kategorie Polecamy

Partnerzy

Współpracujemy