Pamiętacie jeszcze Snow Patrol?
Będzie okazja sobie przypomnieć już w maju. Nowy krążek!
Hugo Race i Chris Eckman ponownie łączą siły
Czyli mamy nową Etno-płytę Dirtmusic! Nazywa się "Bu Bir Ruya".
Beach House i ich szczęśliwa „Siódemka”
Tak jest, nowe wydawnictwo nazywa się po prostu „7”.
 Nowa płyta w serii Polish Jazz!
„Human Things" - charyzmatyczny duet Agi Zaryan z Grzegorzem Dowiałło zapowiada album Piotra Wy...
Kolejni artyści na Enea Spring Break 2018!
Skład festiwalu powiększył się o…
David Byrne powraca z „American Utopia”
Były mózg Talking Heads z tuzinem gości na nowym albumie.

FZ poleca

Szymon Hamela :: wtorek, 27, styczeń 2015

Morrison gra z Fabryką Zespołów. Morrison Guitars.

Morrison w redakcji Fabryki Zespołow! Nie Jim - pewnych rzeczy nie przeskoczymy. I choć jest ich w liczbie aż trzech sztuk, wcale nie zorganizowaliśmy zjazdu sobowtórów lidera The Doors. A jednak, te nasze są w stanie zapewnić muzyczny spektakl nie ustępujący tym w wykonaniu legendarnej formacji. Spektakl ten może być zresztą również waszym udziałem - przyjdzcie do naszej redakcji, by zagrać na jednym z wioseł od Morrison Guitars!

Przed tygodniem odświeżyliśmy nie tylko nasz Press Bar, ale również obecny w nim sprzęt. Nasze redakcyjne instrumentarium uzupełniły akustyczne gitary Morrisona. Barcelona, Geneve - niby kawał Europy, a jednak skoncentrowany w czeluściach FZ-etowej siedziby. To właśnie owe serie gitar zasiliły nasze progi, skupiając spojrzenia z nie mniejszym powodzeniem niż imponująca kolekcja płyt czy jaśniejący bar ufundowany przez samego Leszka Chmielewskiego.

Choć stanowią w naszym Press Barze wartość dodaną, wcale nie pełnią tylko i wyłącznie funkcji reprezentacyjnej. Jeżeli są przeznaczone do prezentowania, to właśnie waszej twórczości. Z dźwięku czynią poezję, a z dzierżącego go muzyka - choćby był tylko przydworcowym grajkiem - prawdziwą gwiazdę rocka.

Przeznaczeniem naszych palców jest stukanie w klawiaturę - wychodzi nam to znacznie lepiej od pociągania za struny. Potrzebujemy więc waszej pomocy, by zrobić z nich użytek. Zapraszamy do redakcji Fabryki Zespołów, gdzie nie tylko opowiecie o swojej twórczości, ale również ją zaprezentujecie. Sprzętowi od Morrison Guitars żadne gatunki nie są obce, co potwierdzili tak odlegli gatunkowo artyści, jak Tomasz Organek czy metalowa Envia - pierwsi beneficjenci współpracy Fabryki Zespołów i Morrison Guitars.

Najwyższej jakości wiosła otwierają przed nami zupełnie nowe możliwości. Już niebawem przy użytku owego sprzętu zainaugurujemy zupełnie nowy cykl wydarzeń w redakcji Fabryki Zespołów. Będą też konkursy, które rzeczone instrumenty mogą uczynić waszymi. Oczekujcie ich w napięciu właściwym gitarowym strunom.

 

Kategorie Newsy | Polecamy

Partnerzy

Współpracujemy