Pathfinder z nowym teledyskiem i nowym… głosem!
Powermetalowi fantaści prezentują „Fifth Element”.
Ghostpoet: zwróćcie na niego uwagę, bo rzeczywiście ma w sob...
Ma również swój świeży czwarty krążek i zaplanowany koncert w Polsce!
Angel Olsen już w listopadzie wyda „Phases”
Nie do końca nowy krążek, co nie znaczy, że…
Ona i on: Courtney Barnett i Kurt Vile
Bo do najbardziej poruszających piosenek trzeba dwojga! Polecamy „Lotta Sea Lice”.
Let`s Die. The Stubs postanawiają umrzeć
To będzie eutanazja przez zadźganie. Rany kłute w siedmiu polskich miastach.
Black Rebel Motorcycle Club: pierwsza zapowiedź na 2018 rok!
Znamy już pierwszą odsłonę ósmego albumu Amerykanów. 2018 rok!

Newsy

Maciej Madejski :: wtorek, 15, marzec 2016

„Night Taxi Boy”: No Thoughts No Gravity z pierwszym oficjalnym singlem

“Night Taxi Boy” to pierwszy oficjalny singiel polsko-brytyjskiej grupy No Thoughts No Gravity. NTNG – co tu dużo pisać – zostali odkryci wspólnie z INC East & West przez Fabrykę Zespołów. Ich utwór „Love is easy” znalazł się na płycie „Muzyczne Rodowody – Wielka Brytania”, o której szerzej pisaliśmy w tym miejscu. A teraz...


"Night Taxi Boy" dobrze oddaje unikalne brzmienie zespołu, będące eklektyczną mieszanką ciemnej, gitarowej sztuki oraz kuszących melodii o atmosferze prosto z filmów Davida Lyncha. Jak mówi gitarzysta grupy Phillip Graig Hudson: 
Jest to prawdopodobnie nasz najlepszy materiał do tej pory i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z efektów naszej pracy. Jest to piosenka zdecydowanie atmosferyczna, a jednocześnie część szerszej koncepcji i zapowiedź naszego debiutanckiego albumu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.No Thoughts No Gravity tworzą Justyna Salamon i walijski gitarzysta/producent Phillip Graig Hudson. Podczas koncertów towarzyszy im perkusista rodem z Grecji - Spiros Maus. Świetnie zatem reprezentują kulturowo-narodowościowy tygiel, jakim jest Londyn. Teraz jedynie pozostaje im znaleźć właściwe i pewne miejsce w tym tyglu, ale póki co – wszystko zmierza we właściwym kierunku: koncertują regularnie, a ich kanał na YouTube podgląda już ponad 40 tysięcy odbiorców.

 


Phillip zaczął grać na gitarze w wieku 11 lat i następnie udzielał się w wielu zespołach, zarówno w Walii, jak i w Southampton (gdzie jednocześnie studiował), no i oczywiście w Londynie, gdzie przeniósł się na stałe.

Justyna z kolei śpiewała już jako nastolatka, gdy mieszkała jeszcze w Polsce. W 2011 roku wyjechała na studia do Londynu, tam poznała Phillipa i – jak to mawiają Brytyjczycy – the rest is history.

Mawiają też „no future”, ale to zdecydowanie nie dotyczy No Thoughts No Gravity!

PS. Szerzej o płycie "Muzyczne Rodowody - Wielka Brytania" pod tym linkiem.

 

Kategorie Polecamy

Partnerzy

Współpracujemy