Django Django i ich „Marble Skies”.
Bo nie zmienia się zwycięskiej formuły!
Powroty SĄ możliwe – najnowszy album MGMT zbiera rewelacyjne...
Premiera „Little Dark Age” stała się faktem…
Body Count na dwóch koncertach w Polsce!
A jeszcze niedawno wydawało się, że Ice-T już tylko będzie grał w serialach…
Limboski ostrzega…
„Nie idź tam” to pierwszy singiel zapowiadający płytę „Poliamoria”.
Okkervil River powracają z „In The Rainbow Rain”
Kolejny album, którego „patronem“ jest Donald Trump.
A Simple Minds swoje…
Kolejny album Szkotów to „Walk Between Worlds“.

Newsy

Sławek Rapior :: poniedziałek, 09, luty 2015

The Voice of Poland dopiero jesienią

TVP2 informuje, że emisja szóstej serii programu „The Voice of Poland" została przeniesiona na jesień. - Nie udało się zaśpiewać na wiosnę, uda się jesienią - mówi Bartek z poznańskiej grupy Crystal Harmonic, którego zobaczymy w najbliższej edycji.

Decyzja o przeniesieniu padła w związku dbałością o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu – podała Telewizja Polska.

W oświadczeniu Centrum Informacji TVP2 czytamy: "Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną „The Voice of Poland" okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje. Sympatyków programu pragniemy uspokoić, że „The Voice of Poland" nie znika na stałe z ramówki TVP2. Program powróci do Dwójki jesienią 2015 roku w formule gwarantującej naszym widzom najwyższą jakość".

Jednym z uczestników jesiennej edycji jest Bartek z poznańskiej grupy Crystal Harmonic, który informację o przeniesieniu emisji programu przyjął na chłodno. - Nie udało się zaśpiewać na wiosnę, uda się jesienią - mówi. - Podobnie jak pozostali uczestnicy, którzy weszli do programu czekam teraz na informację o terminie nagrywania odcinków.

Co zaśpiewa Bartek? Mówi, że to będzie kawałek, z którym do czynienia miał już w podstawówce. - To "Tolerancja" Stanisława Sojki. Ten numer został dla mnie wybrany spośród setki wytypowanych wcześniej przeze mnie. Dobrze się z nim czuję, bo dobrze go znam. Problem w tym, że nie da się z niego wyciągnąć już wiele więcej niż zostało to napisane w oryginale. Jednak popracuję nad nim i może w refrenach uda mi się pokazać mój kolor tego kawałka - mówi.

Chrystal Harmonic to obiecujący zespół z Poznania. Czterech gości, dla których muzyka jest częścią życia. Ich granie charakteryzuje prosta partia perkusji przeplatająca się z melodycznymi harmoniami gitar, których dopełnieniem jest linia basu, oraz porywający wokal. Całość niczym oszlifowany kryształ pełen harmonii w swym kształcie.
 

 

Kategorie Newsy

Partnerzy

Współpracujemy